17 Mart 2018 Cumartesi

ÇOK ACİL VE ZORUNLU BİR İHTİYAÇ "Eski TODAM Binası KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ Olsun"

ÇOK ÖNEMLİ VE HAYATİ BİR KAMPANYA

BU SESİ LÜTFEN DUYUN!.. Eski TODAM Binası "KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ" Olsun 
Mülkiyeti Çankaya Belediyesi'ne ait "100. Yıl İşçi Blokları Mahallesi, 1471. Sokak 06530 Çankaya/ANKARA adresinde kısmen atıl vaziyette bulunan "Todam-100. Yıl Şubesi" Binası; Mahallemizde "ACİL İHTİYAÇ" Duyulan ve pek çok ANNE ve Ailenin en büyük ıstırap ve geçim sıkıntısı nedeni olan: 
0-6 YAŞ KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ'NE DÖNÜŞTÜRÜLSÜN.
Bu konuda: Başta Sayın Belediye Başkanımız ALPER TAŞDELEN, Sevgili Mahalle Muhtarımız AYŞEGÜL EMEKÇİ ve konuya duyarlık göstermesini ümit ettiğimiz "onurlu ve sorumlu" Mahalle İleri Gelenlerini gereğini yapmaya ve bu ACİL VE ZORUNLU PROJENİN hayata geçmesi için gayret göstermeye davet ediyoruz.

100. YIL ÇANKAYA EVİ
İşçi Blokları Mahallesi 1534. Sokak ile 1524. Sokak Kesişimi
Çankaya Belediyesi yatırımlarına her geçen gün yenilerini eklerken 21. yüzyılın Halkevleri olarak nitelediği Çankaya Evlerine bir yenisini daha ekledi. İşçi Blokları Mahallesi’nde yenilenen ve kent meydanı havasına bürünen pazar yerinin ardından vatandaşların belediye hizmetlerinden yararlanmasına olanak sağlayan 100. Yıl Çankaya Evi de hizmete girdi. En büyük Çankaya Evi olan 100. Yıl Çankaya Evi; 3 katı, 7 dersliği, Baharevi, çok amaçlı salonu, kütüphanesi, üniversite öğrencilerinin ücretsiz yararlanabileceği çamaşırhanesi, terası ile vatandaşların birçok sosyal aktiviteyi bir arada yapabileceği yaşam alanına dönüştü.
ŞİMDİ 0-6 YAŞ ARASI ÇOCUKLARI, ÇALIŞAN ANNELERİ VE GEÇİM SIKINTISI ÇEKEN AİLELERİ SEVİNDİRME ZAMANI'DIR
YER HAZIR, BİNA HAZIR
ÖNEMLİ NOT: BU İSTEK 100. YIL İŞÇİ BLOKLARI MAHALLESİNDE OTURAN "ÇİLELİ ANNELER, DERTLİ BABALAR, ANNEANNELER, DEDELER VE GEÇİM SIKINTISI ÇEKEN AİLELER" ADINA VE TODAM BİNASININ İÇİNDE VE ÖNÜNDE YAPILAN SOHBET, SÖZLÜ İSTEK, DİLE GETİRİLEN ÖZLEMLERİ DİLE GETİRMEKTEDİR.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder